KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15812050
nr 1581 2050
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Föreningen för grafisk konst 1925. Bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm. Ej signerad. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:51:26
24/11 18:04:27
100 kr
27/11 16:16:58
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell